Strona głównaseparator graficznyProdukty hydroizolacyjne Hydrostopseparator graficznyGwarancje udzielane przez firmę HYDROSTOP
Przycisk drukowania

Gwarancje udzielane przez firmę HYDROSTOP

Firma Hydrostop gwarantuje zachowanie laboratoryjnie badanych parametrów oferowanych materiałów w okresie przydatności do użycia. Jednakże dobór produktu do określonych warunków, stosowanie zaleceń z instrukcji i fachowość wykonawstwa są poza kontrolą i odpowiedzialnością firmy Hydrostop.

Dla uszczelnienia powłokami Hydrostop-Mieszanka Profesjonalna, Hydrostop-Mieszanka, Hydrostop-Mostowy, Hydrostop-Mata Penetrująca przy właściwych warunkach nakładania i dojrzewania w wilgoci, firma Hydrostop udziela bezterminowej gwarancji na to, że próbka betonowa prawidłowo uszczelniona Hydrostopem nie straci wodoszczelności, o ile beton nie zostanie w jakiś sposób uszkodzony. Naniesione w laboratorium próbki zapraw uszczelniających i zapraw naprawczych posiadają dobrą przyczepność do podłoża.

Gwarancja nie dotyczy przypadków uszkodzeń mechanicznych, wysokiej agresji chemicznej, błędów wykonawstwa powłok i złego doboru produktów do warunków użytkowania. Przydatność do użycia suchych mieszanek cementowych i mokrych produktów polimerowych wydawanych z zakładu produkcyjnego wynosi 12 miesięcy od daty sprzedaży przez producenta, o ile nie podano uzgodniono pisemnie inaczej. W razie odspojenia się powłok naprawczych, po dostarczeniu dokumentacji fotograficznej, próbek z powłok i przeprowadzeniu rozmów z bezpośrednim wykonawcą, firma Hydrostop może przekazać bezpłatnie materiały na uzupełnienie napraw i uszczelnień.

Wszystkie udzielone gwarancje dotyczą wyłącznie produktów Hydrostop stosowanych zgodnie z instrukcją oraz w przeciętnych warunkach i nie obejmują bezpośrednich i pośrednich skutków stosowania produktów oraz stosowania produktów niezgodnie z ich przeznaczeniem.

Wartości podane w danych katalogowych są średnimi w warunkach  laboratoryjnych (w 20+/-1oC, wilgotność optymalna dla dojrzewania), i nie są obowiązujące niezależnie od sposobu stosowania materiałów.

Projektanci
Wykonawcy
Wykonawstwo - Hydrostop 3
Ukryj/Odkryj Menu
Newsletter: Przycisk OK

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegóły